بلیت نجف

آشنایی با شهر نجف

نجف شهری در کشور عراق است که در 160 کیلومتری جنوب پایتخت این کشور یعنی بغداد قرار دارد. می توان گفت نجف از مقدس ترین شهرهای شیعه نشین عراق به حساب می آید و به سبب مرقد مطهر حضرت علی (ع) همه ساله از زائران بسیاری میزبانی می کند. همین ورود بالای مسافران و زائران به این شهر سبب شده تا زیرساخت های گردشگری این شهر بیش از پیش تقویت شوند؛ ازجمله ساخت هتل و اقامتگاه های بسیار و بازارهای بسیار و … .

 

بلیت نجف

جالب است بدانید که این شهر مورد اقبال زائران ایرانی هم قرار دارد و همه ساله زائران ایرانی بسیاری به این شهر مقدس سفر می کنند. با این تفاسیر دور از ذهن نیست که بدانید بلیط هواپیمای نجف یکی از پرفروش ترین بلیط های هواپیما در پروازهای خارجی به حساب می اید. به ویژه در ایام مناسبتی مثل شهادت این امام بزرگوار، بلیت هواپیمای نجف خیلی سری فروش می رود.

 

بلیت هوایپمای نجف
بلیت هوایپمای نجف

 

خرید بلیت هواپیمای نجف

اگر می خواهید برای خرید بلیت هواپیمای نجف اقدام کنید سفیرسینا بهترین انتخاب و گزینه برای شماست. سفیرسینا با سال ها تجربه در زمینه برگزاری تور کربلا می تواند تضمین پایین ترین قیمت بلیت هواپیمای نجف را به شما بدهد. کافی است تا با مشاوران سفیرسینا تماس بگیرد و سوال های خود را در مورد بلیت هواپیمای نجف با ان ها در میان بگذارید.

خط ویژه 88464945-021

 

جاذبه های گردشگری و مکان های زیارتی نجف

در ادامه بد نیست تا با چندی از جاذبه های گردشگری نجف آشنا شوید تا بتوانید از زمان و سفر خود نهایت لذت را ببرید. لازم به گفتن نیست که نجف یک شهر مذهبی است و بیشتر مسافران به هدف زیارت به این شهر سفر می کنند.

– زیارت بارگاه ملکوتی حضرت علی (ع)
– زیارت مسجد کوفه
– زیارت مسجد سهله
– زیارت مسجد حنانه
– زیارت وادی السلام
– زیارت خانه امیرالمومنین (ع)

تور ارزان کربلا
تور ارزان کربلا

رزرو بلیت هواپیما نجف

اگر می خواهیدبرای خرید بلیت هواپیمای نجف اقدام کنید همین الان با مشاوران سفیر سینا ر تماس بگیرید تا با بهترین ایرلاین و پایین ترین قیمت ممکن بلیت هواپیمای نجف را رزرو و خریداری کنید.

خط ویژه 88464945-021

تـمـاس
موقیعت