اگر بخواهید در کربلا در نزدیکی حرم حضرت عباس (ع) اقامت داشته باشید یکی از گزینه ها برای شما هتل ارض النور کربلا است. در ادامه می خواهیم در مورد این هتل، امکانات و آدرس آن بیشتر بدانیم و با تماشای عکس هایی از آن از فضای داخلی آن اطلاعات بیشتری به دست بیاوریم.

اینترنت

تلویزیون کابلی

رستوران

سیستم تهویه هوا

مترجم

آسانسور

صندوق امانات

لباسشویی

درباره هتل

هتل ارض النور کربلا از هتل های شهر است که در مرکز کربلا قرار گرفته است و در نزدیکی حرم حضرت ابوالفضل (ع) و در فاصله ای 400 متری قرار دارد. اتاق های این هتل شامل اتاق های دو نفره، اتاق های سه نفره و چهار تخته می شود.

از امکانات این هتل می توان به سیستم تهویه هوا، آسانسور، رستوران، مترجم، تلفن داخلی، حوله، چای، صندلی چرخ دار، سشوار، لباسشویی، کتری برقی، خدمات سرویس برقی، یخچال، حمام غربی و شرقی و … اشاره کرد.

قوانین هتل

اگر مسافر کربلا هستید و می خواهید یک هتل خوب با امکانات قابل قبول و البته کیفیت خوب برای مدت زمان اقامت خود انتخاب کنید، یکی از پیشنهادات مشاوران سفیر سینا به شما هتل ارض النور کربلا است. اگر هر گونه سوال یا مشاوره ای برای انتخاب این هتل نیاز دارید می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید. همچنین اگر می خواهید در مورد قوانین هتل اطلاعاتی به دست آورید با مشاوران سفیرسینا تماس بگیرید. خط ویژه 88464945-021

آدرس

كربلا، باب بغداد

هتل های کربلا

آدرس هتل ارض النور کربلارزرو هتل ارض النور کربلاقیمت هتل ارض النورهتل ارض النور کربلاهتل های کربلاهتل های کربلا نزدیک حرم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـمـاس و رزرو