قیمت تور کربلا هوایی


قیمت تور کربلا هوایی

اگر در آینده ای نزدیک قصد سفر به کربلا را دارید همراه مان باشید تا شما را با انواع تورهای کربلا، قیمت تور کربلا هوایی و … بیشتر آشنا کنیم.

سفر هوایی به کربلا

سفر به کربلا همان طور که اطلاع دارید به دو صورت هوایی و زمینی انجام می شود و هر کدام از این روش ها طرفداران خاص خود را دارند. در این بخش می خواهیم بیشتر شما را با سفر هوایی به کربلا، مزایا و ویژگی های این نوع از سفر و قیمت سفر هوایی به کربلا آشنا کنیم.

مزایای سفر هوایی به کربلا

سفر هوایی به کربلا مزایای فراوانی دارد که در ادامه تعدادی از آنها را برای تان بیان می کنیم، مزایایی که باعث می شود تصمیم تان برای انجام این نوع سفر جدی تر شود:

1- ایمنی بیشتر: در تمام دنیا سفرهای هوایی ایمنی بسیار بیشتری از سفرهای زمینی دارند و از سفر با اتوبوس یا ماشین شخصی امن تر و مطمئن تر هستند. مساله ای که باعث شده بسیاری از ایرانی ها برای سفر به کربلا از هواپیما استفاده کنند.

2- سرعت بیشتر: با پرواز مستقیم به کربلا، شما تنها در حدود 1 تا 2 ساعت برای رسیدن به این شهر مقدس در سفر خواهید بود. اما اگر بخواهید به صورت زمینی به این شهر سفر کنید باید در حدود 20 ساعت یا بیشتر در راه باشید.

3- راحتی و آسایش: فکر کنید پس از 20 ساعت سفر به کربلا رسیده اید، خستگی راه بر تن تان مانده اس. در این صورت نمی توانید آن طور که دوست دارید زیارت کنید یا در شهر به گشت و گذار بپردازید و خرید کنید. اما اگر با هواپیما و تور هوایی کربلا به این شهر سفر کنید، بدون خستگی هم به زیارت تان می رسید و هم از شهر کربلا دیدن می کنید.

4- کاهش زمان سفر: تصور کنید که بخواهید به صورت زمینی به کربلا بروید، باید در حدود 20 ساعت از زمان رفت و در حدود 20 ساعت از برگشت زمان را در راه باشید. این موضوع باعث می شود در حدود 2 روز از کل سفرتان در راه طی شود. در حالی که با سفر هوایی به کربلا تنها در حدود 4 ساعت از کل زمان سفرتان در راه می گذرد.

قیمت تور کربلا هوایی

با وجود تمام این صحبت ها و نکته ها، منطقی به نظر می رسد که بخواهیم با تورهای هوایی به کربلا سفر کنیم. به همین دلیل اگر دوست دارید تا از قیمت تور کربلا هوایی مطلع شوید، پیشنهاد ما این است که با سفر سینا و کارشناسان مجرب آن تماس بگیرید. برای این کار کافی ست به شماره خط ویژه سفیر سینا 88464945-021 زنگ بزنید و از مشاوره متخصصان آن بهره‌مند شوید.

اخبار

تور کربلا اقساطیتور کربلا زمینیتور لحظه آخری کربلاتور هوایی کربلاقیمت بلیط کربلا هواییقیمت تور کربلا هواییقیمت تور هوایی کربلا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـمـاس و رزرو